Jak używać podpasek?
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak używać podpasek?

Podpaska to jeden z podstawowych środków higienicznych dla kobiet, który przydaje się zwłaszcza w trakcie comiesięcznej menstruacji. Na rynku istnieje duży wybór tego rodzaju produktów – znajdziemy m.in. wersje jednorazowe, wielorazowe (ekologiczne), ze skrzydełkami albo bez, na dzień oraz na noc. Wszystkie wymienione typy podpasek można bez problemu kupić w internecie np. na https://gentleday.pl/produkty/podpaski. W niniejszym artykule zostaną natomiast omówione zasady dotyczące użytkowania tych środków.

Produkty, które muszą się znaleźć w torebce każdej kobiety

Jednym z najważniejszych zadań stojących przed kobietą jest znalezienie podpasek idealnie dopasowanych do jej indywidualnych potrzeb. Na przykład panie zmagające się z obfitymi krwawieniami głównie po zmroku powinny pomyśleć nad podpaskami na noc (zapewniają one bowiem maksymalną ochronę w trakcie snu), a panie aktywne, uprawiające sport – nad podpaskami na dzień, które są dużo krótsze oraz wygodniejsze. Z kolei kobietom ceniącym sobie ekologię zaleca się wybieranie wersji wielorazowych, wykonanych z bezpiecznej bawełny. Nie należy się natomiast kierować grubością produktu, gdyż nie ma ona właściwie żadnego wpływu na chłonność.

Pamiętajmy ponadto, że modele bez skrzydełek posiadają jeden pasek zabezpieczający (znajdujący się na spodzie), który należy najpierw odkleić, aby móc skutecznie przykleić podpaskę do bielizny. Jeśli natomiast używamy przeważnie modeli ze skrzydełkami, wówczas powinnyśmy w pierwszej kolejności przymocować główną część do bielizny, a dopiero później odkleić kolejno oba paski z bocznych skrzydełek. Nie można też zapomnieć o zakazie wyrzucania zużytych produktów do toalety (zagrożenie zapchaniem) oraz konieczności przemywania okolic intymnych po każdorazowej wymianie podpasek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie programy są w stanie wspomóc pracę księgowych?
Jakie programy są w stanie wspomóc pracę księgowych?
Księgowi i księgowe to specjaliści niezbędni w dzisiejszych czasach. Są oni odpowiedzialni za finanse firm, a te stanowią przecież podstawę […]
Idealne prezenty na każdą okazję – co kupić ukochanej?
Idealne prezenty na każdą okazję – co kupić ukochanej?
Każda okazja jest dobra, by podarować najbliższej osobie jakiś drobny upominek. W przypadku kobiet może to być zarówno bukiet ulubionych […]
Jakie cechy przekładają się na smak i aromat kawy?
Jakie cechy przekładają się na smak i aromat kawy?
Parzenie i picie kawy do dla wielu osób codzienny rytuał i chwila odpoczynku w pełnym zajęć dniu. To także sposób […]
Ostatnie wpisy