Psycholog – w czym może pomóc?
Lajfstajl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Psycholog – w czym może pomóc?

Psycholog może pomóc w wielu różnych problemach i kwestiach, a najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nigdy nie jesteś sam. Możesz mieć problem, który wydaje się zbyt duży lub zbyt trudny, aby o nim mówić, ale faktem jest, że istnieje całe pole specjalistów, którzy pracują każdego dnia, aby pomóc ludziom, którzy czują się tak, jakby nie mieli nikogo innego, do kogo mogliby się zwrócić.

Psychologowie są przeszkoleni, aby słuchać uważnie i pomóc Ci dowiedzieć się, czego potrzebujesz, aby znaleźć spokój umysłu i szczęście. Mogą pomóc w depresji, niepokoju, problemach z zarządzaniem gniewem, problemach z relacjami, stresie, żalu i stracie, problemach wychowawczych i wielu innych!

Psycholog może pracować z osobami, parami i rodzinami, aby pomóc im poprawić swoje relacje, rozwinąć swój potencjał i rozwiązać problemy osobiste, które zakłócają ich życie. Używają wielu różnych technik, aby to zrobić, takich jak:

Psychoterapia  

Polega na rozmowie o swoich problemach z wyszkolonym specjalistą, który pomoże Ci myśleć o sytuacjach inaczej.

Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) 

CBT analizuje związek między myślami, uczuciami i zachowaniami. Pomaga zmienić negatywne wzorce myślenia na bardziej pozytywne, które pomogą Ci poczuć się lepiej ze sobą i swoim życiem.

Krótka terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (SFBT) 

SFBT skupia się na rozwiązaniach, a nie na problemach. Może pomóc ludziom poczuć więcej nadziei na temat ich sytuacji poprzez ustalenie, co działało dobrze w przeszłości i pomoc w ustaleniu realistycznych celów na przyszłość.

Jeśli potrzebujesz pomocy, to psycholodzy Toruń, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szambo ekologiczne – korzyści wynikają z jego posiadania?
Szambo ekologiczne – korzyści wynikają z jego posiadania?
Szamba ekologiczne są wykonane z plastiku i pozwalają na gospodarowanie nieczystościami w sposób, który jest wygodny i komfortowy. Dodatkowo jest […]
Kable ethernet: jakie rodzaje wybrać dla swojej sieci
Kable ethernet: jakie rodzaje wybrać dla swojej sieci
Kable ethernetowe są podstawowymi elementami konstrukcyjnymi sieci przewodowej, niezależnie od tego, czy jest to mała sieć domowa, czy duża sieć […]
Sprzęty potrzebne do pracy w kamieniołomach – co jest niezbędne
Sprzęty potrzebne do pracy w kamieniołomach – co jest niezbędne
Współcześnie, dzięki szybkiemu rozwojowi techniki, niemalże w każdej dziedzinie życia czekają na nas swego rodzaju ułatwienia. Nie inaczej jest chociażby […]
Ostatnie wpisy