Co to jest dieta pudełkowa?
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest dieta pudełkowa?

Współcześnie większość ludzi jest zapracowanych i nie ma czasu samodzielnie przygotowywać zdrowych potraw. Znakomitym rozwiązaniem jest w tym przypadku dieta pudełkowa, polegająca na zamawianiu zestawu gotowych dań z tzw. cateringu dietetycznego. Są to wyłącznie posiłki zdrowe i bogate w witaminy oraz składniki mineralne, przywożone przez kuriera zazwyczaj z samego rana (na cały dzień). Jeśli zależy nam, aby była to w pełni wartościowa dieta pudełkowa Warszawa jest miastem, w którym z pewnością znajdziemy odpowiednią firmę.

Nowoczesny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów

W dużych miastach naszego kraju funkcjonuje wiele firm, które dostarczają do domu dietetyczne posiłki. Przykład takiej oferty można znaleźć na http://www.getfit.waw.pl/dostawa-do-domu.

Przed skorzystaniem warto jednak najpierw skonsultować się z dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla nas opcji. Specjalista ten pomoże nam ustalić dobowe zapotrzebowanie energetyczne organizmu, biorąc pod uwagę zarówno naszą płeć i wiek, jak i aktywność ruchową czy formę wykonywanej pracy. Zestaw dzienny oferowany przez większość firm składa się z 4 lub 5 pełnowartościowych posiłków, które są świeże i bardzo zróżnicowane.

W zależności od naszych potrzeb, mamy do wyboru określony program dietetyczny – m.in. dietę odchudzającą 1000 lub 1200 kalorii, dietę wegetariańską, wegańską, bezglutenową itd. Wybrana firma codziennie z samego rana, przeważnie między godziną piątą a siódmą, dostarcza pod same drzwi naszego mieszkania zestaw składający się z kilku gotowych dań.

Jedzenie znajduje się w specjalnych pudełkach termicznych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniej temperatury potraw przez bardzo długi czas. Koszt takiego całego zestawu jest w dużej mierze uzależniony od rodzaju oraz kaloryczności diety, na którą się zdecydowaliśmy – ceny kształtują się na poziomie od 50 do 70 zł (czyli dużo taniej niż w restauracji).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z czym wiąże się wdrożenie certyfikatu ISO 27001? – gcsquality.pl
Z czym wiąże się wdrożenie certyfikatu ISO 27001? – gcsquality.pl
ISO 27001 to międzynarodowa norma, która opisuje sposób wdrożenia i utrzymywania systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS). Wdrożenie certyfikatu ISO 27001 […]
Jak połączyć gabinet z salonem?
Jak połączyć gabinet z salonem?
Mały metraż mieszkania zmusza nas nierzadko do przemyślanych wyborów w kwestii aranżacji, by wnętrze nagle nie stało się zagracone, a […]
Jak skutecznie dbać o włosy w sezonie letnim?
Jak skutecznie dbać o włosy w sezonie letnim?
Włosy są narażone na wiele czynników zewnętrznych, które uszkadzają ich strukturę. Stają się łamliwe i suche, przez co nie czujesz […]
Ostatnie wpisy