Co to jest dieta pudełkowa?
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest dieta pudełkowa?

Współcześnie większość ludzi jest zapracowanych i nie ma czasu samodzielnie przygotowywać zdrowych potraw. Znakomitym rozwiązaniem jest w tym przypadku dieta pudełkowa, polegająca na zamawianiu zestawu gotowych dań z tzw. cateringu dietetycznego. Są to wyłącznie posiłki zdrowe i bogate w witaminy oraz składniki mineralne, przywożone przez kuriera zazwyczaj z samego rana (na cały dzień). Jeśli zależy nam, aby była to w pełni wartościowa dieta pudełkowa Warszawa jest miastem, w którym z pewnością znajdziemy odpowiednią firmę.

Nowoczesny sposób na zrzucanie zbędnych kilogramów

W dużych miastach naszego kraju funkcjonuje wiele firm, które dostarczają do domu dietetyczne posiłki. Przykład takiej oferty można znaleźć na http://www.getfit.waw.pl/dostawa-do-domu.

Przed skorzystaniem warto jednak najpierw skonsultować się z dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla nas opcji. Specjalista ten pomoże nam ustalić dobowe zapotrzebowanie energetyczne organizmu, biorąc pod uwagę zarówno naszą płeć i wiek, jak i aktywność ruchową czy formę wykonywanej pracy. Zestaw dzienny oferowany przez większość firm składa się z 4 lub 5 pełnowartościowych posiłków, które są świeże i bardzo zróżnicowane.

W zależności od naszych potrzeb, mamy do wyboru określony program dietetyczny – m.in. dietę odchudzającą 1000 lub 1200 kalorii, dietę wegetariańską, wegańską, bezglutenową itd. Wybrana firma codziennie z samego rana, przeważnie między godziną piątą a siódmą, dostarcza pod same drzwi naszego mieszkania zestaw składający się z kilku gotowych dań.

Jedzenie znajduje się w specjalnych pudełkach termicznych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniej temperatury potraw przez bardzo długi czas. Koszt takiego całego zestawu jest w dużej mierze uzależniony od rodzaju oraz kaloryczności diety, na którą się zdecydowaliśmy – ceny kształtują się na poziomie od 50 do 70 zł (czyli dużo taniej niż w restauracji).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Betonowe konstrukcje – przykłady i największe zalety
Betonowe konstrukcje – przykłady i największe zalety
Beton, jako jeden z materiałów o bardzo wysokiej twardości, znajduje mnóstwo zastosowań. Przede wszystkim pojawia się w budownictwie, na przykład […]
W jakiej pracy najbardziej przydaje się dobra znajomość programu Excel?
W jakiej pracy najbardziej przydaje się dobra znajomość programu Excel?
Program Excel to niezwykle popularny i wszechstronny system kalkulacyjny. Jest on wykorzystywany przede wszystkim do wykonywania różnego rodzaju obliczeń oraz […]
Jaka forma reklamy przyciągnie uwagę wielu odbiorców?
Jaka forma reklamy przyciągnie uwagę wielu odbiorców?
Powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu, zna chyba każdy, kto zajmuje się tą dziedziną. Tymczasem zasady jej tworzenia dynamicznie się […]
Ostatnie wpisy