Jak wybrać łóżko rehabilitacyjne?
Zdrowy styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wybrać łóżko rehabilitacyjne?

Łóżko rehabilitacyjne musi być bardzo wygodne oraz jak najlepszej jakości. Powinno być sterowane elektrycznie, dopasowane do potrzeb chorego. Regulowana wysokość to ważny parametr, znacznie ułatwiający obsługę oraz pielęgnację chorej osoby. Zdecydowanie musi mieć dobry materac, najlepiej zapobiegający odleżynom.

Takie wyposażenie jest potrzebne leżącemu choremu, który nie może zbyt często wstawać.. Najlepsze są czterosegmentowe łóżka sterowane pilotem. Jeśli ktoś nie może nabyć tego przedmiotu, to z pomocą przyjdzie wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych.

Doskonałe łóżko dla osób przewlekle chorych

Na pewno będzie ono przydatne zarówno w warunkach domowych, jak i w szpitalach i w każdym miejscu, gdzie przebywają osoby cierpiące na różne schorzenia uniemożliwiające poruszanie się. Przy wyborze łóżka trzeba zwrócić uwagę na to, czy posiada ono regulację segmentów oparcia pleców oraz nóg za pomocą siłowników umieszczonych pod takim przyrządem. Zazwyczaj mebel do spania wypełniony jest płaskownikami lub listwami drewnianymi.

Kolorystyka obudowy jest zróżnicowana: biała, szara, beżowa, brązowa. Klienci decydują o wyborze odpowiedniej barwy. Łóżko dowożone jest pod wskazany adres i tam składane. Produkt musi wytrzymać nacisk wielu kilogramów – nawet do 180, ponieważ osoby chore bywają otyłe. Wszystkie te wymogi spełnia łóżko Elbur PB326.

Obecnie zakup dobrego łóżka rehabilitacyjnego nie jest problemem – można nabyć je w sklepach tradycyjnych lub internetowych. Dowóz pod wskazany adres łóżka jest zapewniony, montaż także przeprowadzają specjaliści.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zaburzenia odżywiania – jak wyjść z choroby?
Zaburzenia odżywiania – jak wyjść z choroby?
Zaburzenia odżywiania pod postacią anoreksji, bulimii lub kompulsywnego objadania się to niestety dość często spotykane przypadłości – zwłaszcza wśród młodych […]
Ile kosztuje budowa krytego basenu w domu?
Ile kosztuje budowa krytego basenu w domu?
Coraz więcej Polaków decyduje się na wybudowanie we własnym domu krytego basenu. Jest to bowiem wprost idealne miejsce do aktywnego […]
Jak szybko kleić opakowania?
Jak szybko kleić opakowania?
Opakowania stosowane są w różnych branżach. Aby skutecznie zabezpieczały znajdującą się w nich zawartość, powinny być jednak szczelnie zamknięte. W […]
Ostatnie wpisy