iCEA – Agencja SEO, której możesz zawierzyć. Zleć audyt już teraz!
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

iCEA – Agencja SEO, której możesz zawierzyć. Zleć audyt już teraz!

Tworząc nową sprzedażową stronę internetową, większość z nas skupia się głównie na aspektach związanych z jej wizualizacją. Warto jednak wiedzieć, że sprawne działanie sklepu internetowego uwarunkowane jest wieloma czynnikami. Dotyczy to zarówno nowo tworzonych witryn, jak i tych, które istnieją już jakiś czas. Poniżej znajdują się kompleksowe informacje dotyczące tych kwestii oraz wskazówki, w jaki sposób sprawdzić, czy istniejący już sklep można usprawnić pod kątem sprzedażowym.

Jakie czynniki wpływają na sprawne działanie sklepu internetowego?

Sklep internetowy powinien być przede wszystkim zoptymalizowany pod kątem SEO – jak to osiągnąć, doskonale wie iCEA – Agencja SEO. Zamieszczanie odpowiednich treści nasyconych konkretnymi frazami, to oczywiste. Ale czy wiesz, że nadanie odpowiednich nazw wszystkim plikom pozwoli na lepsze pozycjonowanie strony? Dotyczy to również grafiki, o czym bardzo często zapominamy. Istotną rolę odgrywa tu także linkowanie, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Ważne jest też to, aby konkretne frazy występowały w tekstach naturalnie, ale jednocześnie w odpowiednich miejscach. W praktyce łatwiej jest stworzyć nowy sklep z odpowiednimi opisami oraz nazwami wszystkich użytych plików niż poprawianie już istniejących. Oczywiście, jest to trudniejsze, ale nie jest niemożliwe do wykonania.

Warto poświęcić trochę czasu na optymalizację witryny internetowej, ponieważ efekty tych działań mogą być zaskakująco dobre. A o to właśnie chodzi, prawda? Należy wspomnieć, że w przypadku wątpliwości dotyczących fraz najlepszym rozwiązaniem może być agencja SEO. Firma pozycjonująca szybko i sprawnie dostosuje nasz sklep w taki sposób, aby znacznie zwiększyć jego widoczność.

Jakie działania podjąć?

Aby sprawdzić, czy sklep internetowy działa poprawnie, warto przeprowadzić audyt istniejącej już strony www. Pozwala on nie tylko na natychmiastową ocenę aktualnej kondycji witryny, ale również na ocenę jakości treści na niej zawartych, użytych słów kluczowych, szybkości działania witryny oraz wsparcia zewnętrznego.

Darmowy audyt strony pozwoli również na otrzymanie fachowych podpowiedzi co zrobić, aby sklep działał lepiej, jak go usprawnić oraz na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę. Należy wiedzieć, że takie bezpłatne sprawdzenie przeprowadzane jest natychmiastowo, w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. Dedykowane jest nie tylko profesjonalistom, ale także osobom, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy dotyczącej pozycjonowania oraz promowania witryny w Internecie.

Możesz mieć pewność, że iCEA – Agencja SEO to niekwestionowani miłośnicy, znawcy i pasjonaci SEO. Agencja doskonale wie jakie działania podjąć i przekonali się o tym nasi szanowani i docenieni przez rynek klienci. 

Audyt SEO – kiedy należy go przeprowadzić i jakie daje korzyści?

Nie wstydź się! Zleć audyt SEO już teraz, możemy przeprowadzić go praktycznie w każdym czasie. Dzięki bezpłatnej analizie iCEA może natychmiast podjąć działania, które zwiększą liczbę odsłon witryny. Optymalizacja strony www pozwala na znaczne zwiększenie ruchu, co generuje większą liczbę kupujących. Wyższa pozycja w wyszukiwarkach to przewaga nad konkurencją, bowiem klient trafia na strony najlepiej wypozycjonowane, czyli znajdujące się na pierwszych stronach w wynikach wyszukiwania po wpisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkach.

Inne parametry sprawdzane w trakcie audytu

Podczas audytu sprawdzane są również inne parametry, takie jak techniczne aspekty budowy witryny. Zastosowanie się do zaleceń poaudytowych pozwoli na zwiększenie szybkości ładowania strony www. Kolejnym aspektem, na który zostanie zwrócona nasza uwaga to dostosowanie sklepu internetowego do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, co w dobie XXI wieku jest koniecznością.

Niemal każda osoba korzysta z Internetu w telefonie, a co za tym idzie, odwiedza różne strony www, również te o charakterze sprzedażowym. Wygodne wyświetlanie witryny na niewielkich rozmiarów ekranie to absolutna konieczność.

W tym miejscu warto podkreślić i wiedzieć, że nie tylko nasycenie tekstów frazami kluczowymi jest istotne. Równie ważne jest ich występowanie w odpowiednich miejscach na stronie. Pozwoli to na wyższe rankingowanie naszego sklepu internetowego.

Zachęcamy, zleć audyt SEO, dzięki jego przeprowadzeniu dowiemy się, ile razy witryna otrzymała reakcję w ramach serwisów społecznościowych typu Facebook, Twitter czy Google+. Wskazana będzie ogólna liczba zaindeksowanych podstron w wyszukiwarce Google wraz z datą ostatniej wizyty robota, lista domen, które linkują naszą stronę www wraz z przykładowymi adresami URL.

Niezwykle istotne jest to, że raport dotyczący działania naszej witryny będzie zawierał analizę widoczności i wskazanie które frazy generują największy ruch na stronie. W praktyce oznacza to, że dowiemy się które słowa kluczowe są zaindeksowane najlepiej. Dodatkowo uzyskaną analizę można porównać do analizy konkurencyjnych dla naszego sklepów internetowych.

Audyt sklepu internetowego – czy warto?

Sprawdzenie, czy sklep internetowy działa dobrze jest konieczne, szczególnie w przypadku, w którym nie otrzymujemy spodziewanej liczby odwiedzin. To doskonałe rozwiązanie również w sytuacji zmniejszającej się liczby klientów. Szczegółowa analiza, wykonana bezpłatnie, może okazać się „być albo nie być” dla naszego biznesu. Innowacyjne narzędzie, jakim jest bezpłatny audyt sklepu internetowego, to doskonałe rozwiązanie również dla laików w kwestii pozycjonowania. Jak widzisz nie kosztuje to majątku, bo nie kosztuje w zasadzie nic, a korzyści z tego płynące warte są każdych pieniędzy – zleć audyt SEO jeszcze dziś, pozwól swojej działalności posmakować nowego paliwa najwyższej jakości. W iCEA – Agencja SEO, chcemy jechać razem na jednym wózku i mnożyć nasze wspólne sukcesy! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Prawnik – jakimi typami spraw się zajmuje?
Prawnik – jakimi typami spraw się zajmuje?
Prawnicy doradzają ludziom w kwestiach prawnych i reprezentują ich w sprawach sądowych. Mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów i unikaniu konfliktów […]
Układanie kostki brukowej
Układanie kostki brukowej
Kostka brukowa jest jednym z najczęściej wybieranych rodzajów nawierzchni. Doskonale sprawdza się w wielu miejscach, zaczynając od chodników, poprzez parkingi […]
Kiedy wybrać transport kolejowy?
Kiedy wybrać transport kolejowy?
Transport kolejowy jest zaliczany do najstarszego typu przewozu ładunków – istnieje bowiem niemal od samego początku XIX wieku. Odegrał wówczas […]
Ostatnie wpisy