Druk opakowań na płyty – co trzeba wiedzieć?
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Druk opakowań na płyty – co trzeba wiedzieć?

Wszystkie opakowania na płyty zostały tak zaprojektowane, aby mogły jak najbardziej zabezpieczać płytę znajdującą się wewnątrz opakowania. Druki na opakowania na płyty najczęściej wykonywane są drukiem offsetowym na specjalnym papierze. Dodatkowo koperty na płyty zabezpieczone są specjalną folią mat albo połyskiem, dzięki czemu zachowują bardzo długą trwałość oraz prezentują się nowocześnie i stylowo.

Kiedy drukujemy opakowania na płyty?

Opakowania na płyty CD albo DVD najczęściej drukujemy, gdy potrzebujemy dobrze zapakować film instruktażowy naszej firmy, który chcemy wręczyć klientom, albo też jakieś oryginalne materiały promocyjne. Koperty takie drukujemy również wtedy, kiedy chcemy dobrze zaprezentować zdjęcia ślubne albo wydaną przez siebie nową płytę z muzyką.

Żeby wydrukować koperty na płyty potrzebujemy przede wszystkim przygotować odpowiedni projekt. Możemy go stworzyć samodzielnie albo też zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy od lat zajmują się drukowaniem opakowań.

Ceny druku w opakowaniach na płyty najczęściej uzależnione są od nakładu, jaki potrzebujemy. Jeżeli zdecydujemy się na niski w granicach 50 sztuk, będziemy musieli zapłacić około 400 zł. Natomiast w sytuacji, kiedy będziemy potrzebować kilku tysięcy opakowań na płyty i będzie to w granicach 5000 sztuk, zapłacimy około 7000 zł.

Im więcej będziemy zamawiać opakowań na płyty, tym niższą ostateczną cenę do zapłaty otrzymamy, a jako stali klienci będziemy mogli liczyć dodatkowo na jeszcze lepsze rabaty i zniżki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co powinno się znaleźć w każdej męskiej szafie?
Co powinno się znaleźć w każdej męskiej szafie?
Sklepy z ubraniami i galanterią proponują niezwykle zróżnicowany asortyment. Oryginalne projekty skierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. […]
Terapeuta zajęciowy – dlaczego warto nim zostać?
Terapeuta zajęciowy – dlaczego warto nim zostać?
Terapeuta zajęciowy to zawód, który cieszy się coraz większą popularnością. Polega przede wszystkim na niesieniu pomocy potrzebującym, starszym lub z […]
Co to jest tofu i jakie ma właściwości zdrowotne?
Co to jest tofu i jakie ma właściwości zdrowotne?
Tofu to produkt cieszący się dużą popularnością, szczególnie wśród osób będących na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Może doskonale smakować jako […]
Ostatnie wpisy