Druk opakowań na płyty – co trzeba wiedzieć?
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Druk opakowań na płyty – co trzeba wiedzieć?

Wszystkie opakowania na płyty zostały tak zaprojektowane, aby mogły jak najbardziej zabezpieczać płytę znajdującą się wewnątrz opakowania. Druki na opakowania na płyty najczęściej wykonywane są drukiem offsetowym na specjalnym papierze. Dodatkowo koperty na płyty zabezpieczone są specjalną folią mat albo połyskiem, dzięki czemu zachowują bardzo długą trwałość oraz prezentują się nowocześnie i stylowo.

Kiedy drukujemy opakowania na płyty?

Opakowania na płyty CD albo DVD najczęściej drukujemy, gdy potrzebujemy dobrze zapakować film instruktażowy naszej firmy, który chcemy wręczyć klientom, albo też jakieś oryginalne materiały promocyjne. Koperty takie drukujemy również wtedy, kiedy chcemy dobrze zaprezentować zdjęcia ślubne albo wydaną przez siebie nową płytę z muzyką.

Żeby wydrukować koperty na płyty potrzebujemy przede wszystkim przygotować odpowiedni projekt. Możemy go stworzyć samodzielnie albo też zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy od lat zajmują się drukowaniem opakowań.

Ceny druku w opakowaniach na płyty najczęściej uzależnione są od nakładu, jaki potrzebujemy. Jeżeli zdecydujemy się na niski w granicach 50 sztuk, będziemy musieli zapłacić około 400 zł. Natomiast w sytuacji, kiedy będziemy potrzebować kilku tysięcy opakowań na płyty i będzie to w granicach 5000 sztuk, zapłacimy około 7000 zł.

Im więcej będziemy zamawiać opakowań na płyty, tym niższą ostateczną cenę do zapłaty otrzymamy, a jako stali klienci będziemy mogli liczyć dodatkowo na jeszcze lepsze rabaty i zniżki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie kosmetyki spakować na podróż?
Jakie kosmetyki spakować na podróż?
Podróżowanie wiąże się z częstym zmienianiem miejsca pobytu, spotykaniem co chwila nowych ludzi oraz korzystaniem po nich z środków transportu […]
Dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą do bloku wielorodzinnego?
Dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą do bloku wielorodzinnego?
Dbanie o osiedla powinno być w interesie wszystkich mieszkańców. Czyste ścieżki, chodniki i parkingi oraz zadbane trawniki bez śmieci to […]
Otwierasz lokal gastronomiczny? Dowiedz się jakie meble są niezbędne
Otwierasz lokal gastronomiczny? Dowiedz się jakie meble są niezbędne
Założenie własnej restauracji może być w dzisiejszych czasach bardzo dochodowym biznesem, szczególnie jeśli mamy ciekawy pomysł na nową markę. W […]
Ostatnie wpisy