Atuty ekranu dotykowego i przekątnej wyświetlacza – w jakich sytuacjach przydaje się najczęściej, gdzie zazwyczaj potrzebujemy natychmiastowego dostępu do informacji?
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Atuty ekranu dotykowego i przekątnej wyświetlacza – w jakich sytuacjach przydaje się najczęściej, gdzie zazwyczaj potrzebujemy natychmiastowego dostępu do informacji?

Ekrany dotykowe w przestrzeni ogólnodostępnej to od kilku lat zyskująca popularność forma prezentacji treści informacyjnych. Szczególnie popularne są na lotniskach, dworcach, w centrach handlowych i urzędach. Użytkownik, mając możliwość interakcji z wyświetlaną na ekranie zawartością, w intuicyjny sposób otrzymuje pożądaną przez siebie informację. Kiosk multimedialny powinien posiadać przekątną ekranu dopasowaną do wyświetlanych treści. Powinny być one czytelne z różnych odległości, jak również przez osoby z niewielką wadą wzroku. Ponadto matryca ekranu musi zostać wykonana z materiałów wysokiej jakości w technologii umożliwiającej obserwację ekranu pod różnymi kątami i bez artefaktów graficznych, uwzględniając zmiany rozdzielczości obrazu. 

Infokioski to dobry nośnik treści reklamowych, które mimowolnie przykuwają uwagę korzystających z niego odbiorców. Do zalet takiego rozwiązania zalicza się między innymi dużą efektywność w przekazywaniu danych oraz wysoką estetykę treści, szczególnie w porównaniu ze źródłami papierowymi.

Jak wybrać dostawcę infokiosków?

Przy zakupie rozwiązań multimedialnych warto dokładnie przeanalizować oferty dostawców takich usług. Godni polecenia są profesjonalni producenci z bogatym doświadczeniem, tacy jak MEON – Grupa Kapitałowa. Oferują oni pełne zaangażowanie przy tworzeniu projektu, a także montaż kiosku i późniejszy serwis. Duże doświadczenie pozwala na zaprojektowanie urządzeń w sposób nowoczesny, a także intuicyjny dla użytkownika. Użycie wysokiej jakości komponentów gwarantuje trwałość, zapewniając jednocześnie niski pobór prądu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Doczepianie włosów krok po kroku
Doczepianie włosów krok po kroku
Co zrobić, aby móc cieszyć się piękną i gęstą czupryną? Nie zawsze kosmetyki i suplementy diety na porost zapewniają zadowalający […]
Produkty betonowe
Produkty betonowe
Beton to materiał, który w ogrodnictwie i budownictwie znajduje szerokie zastosowanie. Cechuje się wysoką wytrzymałością, odpornością na działania mechaniczne, obciążenia, […]
Jakie rzeczy są dostępne w hotelowych łazienkach?
Jakie rzeczy są dostępne w hotelowych łazienkach?
Przed noclegiem w hotelu często zastanawiamy się co zastaniemy na miejscu, a co lepiej zabrać ze sobą w bagażu. Na […]
Ostatnie wpisy