Trzy rzeczy, które warto wiedzieć o poleasingowych laptopach
Technologie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trzy rzeczy, które warto wiedzieć o poleasingowych laptopach

Podczas poszukiwań laptopa do domu bądź pracy zdecydowanie warto wziąć pod uwagę zakup sprzętu poleasingowego. Co ciekawe, atrakcyjna cena zdecydowanie nie jest jedyną zaletą urządzeń, które zostały oddane przez firmę po zakończeniu umowy leasingowej. Sprawdź, co warto wiedzieć o poleasingowych laptopach.

Laptopy poleasingowe są sprawne technicznie

Choć sprzęt poleasingowy był używany, to w momencie sprzedaży powinien być w pełni sprawny. Wszystkie produkty na stronie https://orbit365.pl/collections/poleasingowe-laptopy-z-intel-core-i7 przed trafieniem do oferty sklepu przechodzą kontrolę, a ewentualne usterki są naprawiane. Na laptopie poleasingowym mogą natomiast niekiedy być widoczne niewielkie ślady użytkowania, czyli np. zarysowania. W takiej sytuacji cena sprzętu jest jednak zazwyczaj niższa.

Laptopy poleasingowe to często sprzęt premium

Wprowadzenie na rynek laptopów poleasingowych to szansa dla wielu osób na zakup wysokiej jakości sprzętu. Firmy przeważnie biorą bowiem w leasing urządzenia z segmentu premium. Po zaledwie dwóch bądź trzech latach użytkowania laptop nadal może być w świetnym stanie, a jego parametry mogą znacznie przewyższać możliwości nowego sprzętu z niższych półek cenowych.

Laptopy poleasingowe mogą mieć gwarancję

Zakup używanego laptopa poleasingowego nie zawsze musi oznaczać brak gwarancji. Choć przeważnie sprzęt nie jest już objęty gwarancją producenta, to wiele sklepów decyduje się na udzielenie własnej gwarancji. Przykładowo firma Device oferuje klientom 12-miesięczny okres gwarancji, którą za dodatkową opłatą można przedłużyć o kolejny rok.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo oznaczyć lokalną drogę?
Jak prawidłowo oznaczyć lokalną drogę?
Sieć dróg lokalnych na terenie całego kraju składa się z ich sieci na terenie zabudowanym i poza nim. Dotyczy to […]
Obróbka metali – w jaki sposób najlepiej przycinać blachy?
Obróbka metali – w jaki sposób najlepiej przycinać blachy?
Obróbka metali jest bardzo ważnym punktem realizacji wielu projektów. Wykorzystywana jest w wielu gałęziach przemysłowych między innymi do przecinania blach […]
Jakie elementy wpływają na dobrą reklamę?
Jakie elementy wpływają na dobrą reklamę?
Reklama jest dźwignią handlu, jak to określa znane polskie powiedzenie. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ odpowiednie wykreowanie marki oraz […]
Ostatnie wpisy