Modne meble do domu
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Modne meble do domu

W trendach meblarskich nieprzerwanie panują lakierowane fronty, najczęściej w białym lub czarnych, jednak coraz częściej popularne są także intensywne oraz pastelowe kolory. W dalszym ciągu modne są meble jednobarwne, choć producenci proponują coraz częściej łączenie kontrastowych lub pokrewnych kolorów. Modne są zarówno meble w stonowanych jak i intensywnych barwach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jeżeli chodzi o popularne materiały, na topie ciągle jest szlachetne drewno, dzięki któremu wnętrza są ciepłe i przytulne. Równolegle nadal dużym zainteresowaniem cieszą się lakierowane fronty na wysoki połysk oraz matowe. Nowością są fronty które naśladują materiały takie jak skóra, beton czy ceramika.

Od zeszłego roku modne są motywy geometryczne – meble zdobione regularnymi wzorami, motywami pasów, linii i innych figur geometrycznych. Nowym rozwiązaniem jest awangardowe łączenie kilku rodzajów geometrycznych zdobień w jednym pomieszczeniu.

Nowoczesne meble do łazienki przemycają wszystkie powyższe ogólne trendy z branży meblarskiej. Nowoczesne łazienki urządzone są w klasycznych kolorach bieli, czerni, szarości czy beżu ale coraz częściej w aranżacji łazienek pojawiają się także mocne, żywe kolory. Tego typu meble powinny być zdecydowanie funkcjonalne, wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości oraz wyróżniać się pięknym wzornictwem.

Garderoba do przedpokoju nowoczesna to kolejny mebel, który w aktualnych trendach może wystąpić zarówno w bieli i czerni jak i żywych, intensywnych barwach. Nowoczesna forma powinna być pozbawiona klamek i widocznych uchwytów a materiał matowy lub na wysoki połysk.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przyciemnianie szyby samochodowej – co warto wiedzieć?
Przyciemnianie szyby samochodowej – co warto wiedzieć?
Wiele osób posiadających samochód osobowy decyduje się na przyciemnienie w nim szyb. Główną motywacją jest przede wszystkim chęć podniesienia atrakcyjności […]
Jak motywować pracowników
Jak motywować pracowników
Zasady motywacji w pracy Motywacja pracowników jest tematem coraz częściej poruszanym, jednak jest to proces bardzo złożony. W pierwszej kolejności […]
Kiedy i w jakich terminach trzeba składać deklaracje podatkowe?
Kiedy i w jakich terminach trzeba składać deklaracje podatkowe?
Do jednych z najważniejszych obowiązków osób, które prowadzą działalność gospodarczą, jest opłacanie podatków. Do tego celu służą różne deklaracje. Po […]
Ostatnie wpisy