Jak się wygodnie ubrać, na zajęcia z jogi?
Zainteresowania
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak się wygodnie ubrać, na zajęcia z jogi?

Nie ma nic gorszego niż noszenie czegoś, co nie pasuje dobrze, zwłaszcza gdy próbujesz robić jogę. To sprawia, że czujesz się nieswojo i rozproszony.

Ważne jest, aby nosić wygodne ubrania, gdy idziesz na zajęcia. Oto kilka wskazówek, jak ubierać się wygodnie, na zajęcia jogi:

Noś luźne ubrania

Joga polega na nawiązaniu kontaktu ze swoim ciałem i byciu świadomym tego, co dzieje się wewnątrz i na zewnątrz niego. Jeśli czujesz się skrępowana przez obcisłe ubranie, będzie Ci o wiele trudniej skupić się na tym, co robi lub czuje Twoje ciało. Spodnie do jogi damskie lub szorty, które mają dużo miejsca w pasie, ułatwią Ci swobodne poruszanie się bez obawy o podciąganie spodni za każdym razem, gdy przejdziesz do pozycji psa do dołu. Topy, które nie są zbyt dopasowane, również pomogą zachować luz i wygodę podczas zajęć.

Oddychające tkaniny na wagę złota

Wybieraj oddychające tkaniny, takie jak bawełna lub rayon jersey knit – lepiej odprowadzają pot niż nieoddychające tkaniny syntetyczne, takie jak nylon lub mieszanki poliestrów (które mają tendencję do zatrzymywania wilgoci). Możesz zabrać ze sobą dodatkowy ręcznik na wypadek, gdyby Twoja mata stała się nieco wilgotna od potu podczas zajęć!

Płaskie buty przede wszystkim

Unikaj noszenia wysokich obcasów lub butów z dużym wsparciem, ponieważ mogą one powodować dyskomfort podczas rozciągania mięśni. Rozważ noszenie butów do biegania lub butów z płaską podeszwą, które są wystarczająco wygodne, aby chodzić, ale nie dadzą ci pęcherzy lub otarć, jeśli zdecydujesz się iść boso podczas zajęć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką toaletkę wybrać?
Jaką toaletkę wybrać?
W przestronnej sypialni nie może zabraknąć toaletki. Odpowiednio dobrana stanie się jej sercem. Toaletka to marzenie każdej kobiety, można przy […]
Papier pęczniejący dla osób niewidomych i słabowidzących
Papier pęczniejący dla osób niewidomych i słabowidzących
Grafiki dla osób niewidzących powinny zostać wykonane w sposób umożliwiający ich dotykowe spostrzeganie. Liczą się przede wszystkim wypukłości, łatwe do […]
Jak dostosować dom do swoich potrzeb?
Jak dostosować dom do swoich potrzeb?
System inteligentnego domu to innowacyjna technologia, która znacznie ułatwia życie i czyni je bardziej luksusowym. Otwiera przed mieszkańcami wiele możliwości, […]
Ostatnie wpisy