Jadalnia jak ze snów
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jadalnia jak ze snów

W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej spotykamy się na różnych uroczystościach rodzinnych. Popularne są również domówki, podczas których miło spędzamy czas z naszymi przyjaciółmi. W jaki sposób przygotować się na każdą okazję? Co powinno znaleźć się w naszej jadalni marzeń? Odpowiedzi na te pytania oraz kilka porad prezentujemy w dalszej części artykułu.

JADALNIA JAK ZE SNÓW

Aby nieco ułatwić Wam zadania, poniżej wymieniamy kilka dodatków, które powinny znaleźć się w naszej jadalni podczas każdej uroczystości rodzinnej.

  1. Po pierwsze: porcelana

    To z pewnością uniwersalny zestaw stołowy, który sprawdzić się w każdej sytuacji. Duże talerze, małe talerzyki na ciasto, waza, talerze na zupę, to z pewnością must have każdej jadalni. Dobrym pomysłem będą nasze polskie i regionalne akcenty, dlatego warto sprawdzić, jak np. wygląda porcelana z Bolesławca.

  2. Po drugie: sztućce

    Komplet sztućców powinien być przygotowany przynajmniej dla 10 osób. Jeżeli planujemy podawać ciasta, owoce morza lub inne dania, które wymagają np. odpowiednich noży, warto zakupić pełen zestaw, który pozwoli uniknąć niekomfortowych sytuacji.

  3. Po trzecie: wazony

    Nic tak nie nadaje uroku na stole, jak żywe kwiaty. Warto zadbać o to, aby wazony z kwiatami nie zasłaniały rozmówców.

  4. Po czwarte: obrus

Chociaż popularne jest gołe drewno z pewnością, należy zakupić odpowiedni obrus, który podkreśli powagę niektórych wydarzeń. Biały klasyczny deseń sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Nie zapomnijmy również o funkcjonalnych meblach i wygodnych krzesłach!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przydatne akcesoria do obsługiwania tabletu
Przydatne akcesoria do obsługiwania tabletu
Tablety należą do urządzeń, które można wykorzystywać na różne sposoby. Wielu ludzi używa ich, by regularnie zapoznawać się z pogodą […]
Co ubrać na stok narciarski
Co ubrać na stok narciarski
Stok narciarski jest miejscem, gdzie chcemy być ubrani zarówno wygodnie oraz praktycznie, jak i modnie. Na stoku musimy mieć zapewnioną […]
W jakich miejscach wynajmować billboardy reklamowe?
W jakich miejscach wynajmować billboardy reklamowe?
Billboard to nadal bardzo popularna i skuteczna forma reklamy, szczególnie jeśli dotyczy ona działalności w konkretnym regionie. Z tej metody […]
Ostatnie wpisy