Grupa iCEA – Agencja SEO oferująca darmowy i kompleksowy audyt SEO strony internetowej – Sprawdź już teraz!
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Grupa iCEA – Agencja SEO oferująca darmowy i kompleksowy audyt SEO strony internetowej – Sprawdź już teraz!

iCEA – Agencja SEO to firma specjalizująca się m.in w wykorzystywaniu marketingu cyfrowego do promowania produktów i usług. Agencja marketingu cyfrowego jest cennym partnerem biznesowym, pozwalającym uzyskać wyższą pozycję na stronach wyników wyszukiwania (SERP) dla odpowiednich słów kluczowych. iCEA oferuje darmowy audyt SEO strony internetowej firmy, ponadto w ofercie agencji znajdują się: sporządzenie profilu linków, identyfikacja docelowych słów kluczowych i czynna współpraca z firmą nad wdrożeniem zmian, które pomogą jej osiągnąć wyższą pozycję

Co jeszcze możemy powiedzieć o firmie iCEA?

Ulokowana w Poznaniu iCEA – Agencja SEO, współpracuje z klientami w celu poprawy ich pozycji w wyszukiwarkach. Robią to, budując linki, które prowadzą do strony internetowej klienta, ulepszając zawartość jego strony internetowej i zapewniając, że strona internetowa stanie się przyjazna dla urządzeń mobilnych. 

Agencja SEO realizuje audyt SEO strony internetowej, rozpoczynający pracę nad pozycjonowaniem firmy, aby mieściła się ona wyżej na stronach wyników wyszukiwania (SERP) dla odpowiednich słów kluczowych.

Agencje SEO to rodzaj agencji marketingu cyfrowego. Nie świadczą usług takich jak projektowanie czy tworzenie treści, ale wykorzystują własną wiedzę z zakresu marketingu cyfrowego, aby wspierać firmę. Jeżeli zastanawiamy się nad jakością świadczonych usług, ją najlepiej obrazują wystawiane przez ówczesnych klientów opinię. iCEA – Agencja SEO to absolutna czołówka w polskim marketingu cyfrowym, co więcej opisywana firma nagrodzona została statuetką eTrade Awards 2022, stając się najlepszym usługodawcą usług cyfrowych w Polsce. 

Co obejmuje typowy audyt SEO? W jaki sposób jest on realizowany?

Audyt SEO strony internetowej obejmuje przegląd treści serwisu, optymalizację na stronie oraz analizę słów kluczowych. Realizowane jest to poprzez uruchomienie indeksowania serwisu w celu zebrania danych o jego strukturze, zawartości oraz profilu linków. Dane te są następnie sprawdzane w celu zidentyfikowania wszelkich potencjalnych problemów, które można naprawić za pomocą optymalizacji na stronie lub tworzenia nowej treści. Celem audytu SEO jest zidentyfikowanie mocnych i słabych stron treści, abyś mógł podejmować świadome decyzje dotyczące tego, co należy zmienić lub ulepszyć. . 

Audyt SEO zwykle ujawnia szereg problemów, z których niektóre mogą być stosunkowo niewielkie, takie jak elementy, które można naprawić za pomocą optymalizacji na stronie i inne, które są bardziej znaczące i wymagają przebudowy strony internetowej. W takim przypadku klient otrzyma raport przedstawiający znalezione problemy i potencjalne rozwiązania. W firmie iCEA przeprowadzenie audytu jest darmowe i stanowi możliwość podjęcia współpracy, której nie pożałował żaden z naszych dotychczasowych klientów, wręcz przeciwnie.

Na jakie konkretne obszary zwracamy uwagę podczas audytu SEO?

Musimy zidentyfikować słabe punkty strony internetowej, a następnie popracować nad nimi, aby poprawić jej pozycję w rankingu. Oto niektóre z obszarów, na które musimy zwrócić uwagę podczas audytu SEO:

  • Optymalizacja na stronie, 
  • Optymalizacja poza stroną, 
  • Jakość treści, 
  • Szybkość strony internetowej, 
  • Przyjazność mobilna,
  • długość adresu URL, 
  • Zepsute połączenia,  
  • Zduplikowana treść, 
  • Nagłówki, które są zbyt pogrubione lub duże.

Są to tylko co poniektóre z elementów, które wymagają skrupulatnej kontroli, a czynników i elementów, które są istotne na stronie z punktu widzenia SEO jest mnogość, jednak nie ma sensu, aby wypisywać wszystko od razu. 

Zachęcamy, aby zwrócić uwagę na darmowy audyt SEO strony internetowej, dostępny w ofercie jednej z najlepszych agencji SEO funkcjonującej, nie tylko w Polsce ale również na 2 innych kontynentach. iCEA – Agencja SEO to gwarancja sukcesu w biznesie i duża dawka optymizmu, którym napawamy, obserwując jakość i efekty działania naszego interesu. Przekonaj się sam! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Armatura ze stali nierdzewnej
Armatura ze stali nierdzewnej
Ze względu na wyjątkowe właściwości stali nierdzewnej, a przede wszystkim jej wytrzymałość na różne czynniki, elementy armatury wykonane właśnie z […]
W jaki sposób działa odkurzacz centralny?
W jaki sposób działa odkurzacz centralny?
Odkurzacze centralne nie są jeszcze zbyt popularne i rozpowszechnione w Polsce, w przeciwieństwie do innych krajów europejskich. Być może słyszeliśmy […]
Jak urządzić przyjemny kącik w ogrodzie?
Jak urządzić przyjemny kącik w ogrodzie?
Posiadanie własnego ogrodu, nawet tego o niewielkiej powierzchni wyzwala w jego właścicielach wiele pozytywnych emocji, bowiem staje się on miejscem […]
Ostatnie wpisy