Czego nie może zabraknąć w firmowej toalecie?
Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czego nie może zabraknąć w firmowej toalecie?

Łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w firmie. Jeśli klient ma złe doświadczenia w toalecie, nie wróci do Twojego biznesu. Czysta, dobrze utrzymana toaleta może zwiększyć sprzedaż i poprawić wydajność pracowników.

Oto kilka rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej firmowej toalecie:

Środki czystości

W toalecie powinny znajdować się środki czystości, aby pracownicy mogli ją utrzymać. Należą do nich ręczniki papierowe, mydło w płynie i chusteczki dezynfekujące. Jeśli chcesz pójść wyżej i dalej, zapewnij odświeżacz powietrza, aby Twoje toalety zawsze pachniały świeżością.

Dozownik ręczników papierowych

Jest potrzebny pracownikom, którzy nie chcą używać automatycznej suszarki do rąk. Jest to również dobre rozwiązanie na te czasy, kiedy nie ma już papieru toaletowego.

Dozownik do papieru toaletowego

Nigdy nie można mieć za dużo papieru toaletowego. Upewnij się, że jest go wystarczająco dużo dla każdego, kto go potrzebuje i że jest on często wymieniany, aby nie zabrakło go w żadnym momencie dnia lub nocy.

Dozownik mydła do rąk

Mydło do rąk powinno być dostępne w pobliżu zlewu lub na każdej ścianie, aby pracownicy mogli umyć ręce przed jedzeniem lub piciem czegokolwiek z kuchni w budynku biurowym. Podajniki mydła pomagają utrzymać bezpieczeństwo żywności, zapobiegając rozprzestrzenianiu się zarazków w kuchni przez pracowników.

Dozownik do dezynfekcji rąk

Ważne jest, aby pracownicy myli ręce za każdym razem, gdy korzystają z łazienki. Można to zrobić za pomocą umywalki i mydła, ale pomocne jest również posiadanie w pobliżu dozownika do dezynfekcji rąk, aby każdy mógł szybko oczyścić ręce przed wznowieniem swoich obowiązków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dodatki do pokoju niemowlaka
Dodatki do pokoju niemowlaka
Sen i zabawa to poza pożywieniem, najważniejsze determinanty prawidłowego rozwoju dziecka. W trakcie odpoczynku maluch gromadzi siły i rośnie. Podczas […]
Czym i jak karmić ptaki zimą?
Czym i jak karmić ptaki zimą?
Zima jest bardzo ciężkim okresem dla ptaków. Niskie temperatury oraz pokrywa śnieżna sprawiają, że zwierzęta mają problem ze znalezieniem odpowiedniej […]
Czy markowe buty są warte swojej ceny?
Czy markowe buty są warte swojej ceny?
Branding to przede wszystkim jakość. Nie ma wątpliwości, że markowe buty są lepszej jakości niż ich niemarkowe odpowiedniki. Pytanie, czy […]
Ostatnie wpisy