Czego nie może zabraknąć w firmowej toalecie?
Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czego nie może zabraknąć w firmowej toalecie?

Łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w firmie. Jeśli klient ma złe doświadczenia w toalecie, nie wróci do Twojego biznesu. Czysta, dobrze utrzymana toaleta może zwiększyć sprzedaż i poprawić wydajność pracowników.

Oto kilka rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej firmowej toalecie:

Środki czystości

W toalecie powinny znajdować się środki czystości, aby pracownicy mogli ją utrzymać. Należą do nich ręczniki papierowe, mydło w płynie i chusteczki dezynfekujące. Jeśli chcesz pójść wyżej i dalej, zapewnij odświeżacz powietrza, aby Twoje toalety zawsze pachniały świeżością.

Dozownik ręczników papierowych

Jest potrzebny pracownikom, którzy nie chcą używać automatycznej suszarki do rąk. Jest to również dobre rozwiązanie na te czasy, kiedy nie ma już papieru toaletowego.

Dozownik do papieru toaletowego

Nigdy nie można mieć za dużo papieru toaletowego. Upewnij się, że jest go wystarczająco dużo dla każdego, kto go potrzebuje i że jest on często wymieniany, aby nie zabrakło go w żadnym momencie dnia lub nocy.

Dozownik mydła do rąk

Mydło do rąk powinno być dostępne w pobliżu zlewu lub na każdej ścianie, aby pracownicy mogli umyć ręce przed jedzeniem lub piciem czegokolwiek z kuchni w budynku biurowym. Podajniki mydła pomagają utrzymać bezpieczeństwo żywności, zapobiegając rozprzestrzenianiu się zarazków w kuchni przez pracowników.

Dozownik do dezynfekcji rąk

Ważne jest, aby pracownicy myli ręce za każdym razem, gdy korzystają z łazienki. Można to zrobić za pomocą umywalki i mydła, ale pomocne jest również posiadanie w pobliżu dozownika do dezynfekcji rąk, aby każdy mógł szybko oczyścić ręce przed wznowieniem swoich obowiązków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sposoby na rozwijanie swojej firmy – jak to robić współcześnie?
Sposoby na rozwijanie swojej firmy – jak to robić współcześnie?
Każdy przedsiębiorąca z pewnością chciałby, żeby jego firma skutecznie podnosiła sprzedaż. Jednak, żeby tak się stało, trzeba przemyślanego działania, które […]
Rodzaje pudeł w jakich możemy przechowywać i transportować nasze rzeczy
Rodzaje pudeł w jakich możemy przechowywać i transportować nasze rzeczy
Przeprowadzka to najczęściej duże wyzwanie logistyczne. Przygotowanie rzeczy, spakowanie ich oraz transport zajmują nie tylko dużo czasu, ale mogą być […]
Jakimi sposobami, można otrzymać lepszej jakości wodę w biurze i w domu?
Jakimi sposobami, można otrzymać lepszej jakości wodę w biurze i w domu?
Woda dostarczana do domów, mieszkań i zakładów pracy rurami wodociągowymi teoretycznie powinna być czysta i zdatna do picia. Jednak nie […]
Ostatnie wpisy