Wysokie czy niskie sneakersy – które są wygodniejsze?
Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wysokie czy niskie sneakersy – które są wygodniejsze?

Nie ma to jak komfort dobrej pary trampek. Pasują do wszystkiego, są łatwe do noszenia i, jeśli dobrze je wybierzesz, mogą być również stylowe. Ale co musisz wziąć pod uwagę kupując nową parę?

Pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć jest to, jak wysokie lub niskie powinny być Twoje trampki. Buty high-top mają wyższą wysokość w kostce, podczas gdy low-topy mają niższą wysokość w kostce. Te pierwsze zawsze kojarzyły się ze sportem, ale obecnie marki modowe oferują je także do noszenia na co dzień. Oba rodzaje znajdziesz na stronie https://sportgrand.pl/buty-meskie-na-codzien.

Zalety niskich trampek

Zalety niskich trampek są takie, że są wygodniejsze, zwłaszcza dla osób, które mają dłuższe nogi. Wadą jest to, że mogą wyglądać nieco bardziej swobodnie w porównaniu z trampkami high-top. Na przykład, jeśli chcesz nosić swoje trampki z garniturem, low-topy prawdopodobnie nie są właściwym wyborem.

Możesz je nosić z dżinsami, szortami lub spodniami dresowymi. Możesz je również nosić z parą spodni i koszulą. Jeśli jednak chcesz wyglądać bardziej formalnie, to trampki high-top są prawdopodobnie lepszą opcją.

Zalety wysokich sneakersów

Trampki high-top są bardziej stylowe niż low-topy. Wyglądają również bardziej komfortowo i swobodnie, dlatego są często wybierane przez osoby, które chcą nosić swoje trampki z dżinsami lub swobodnym strojem.

Wadą trampek high-top jest to, że czasami mogą czuć się nieco ciasno na stopach, zwłaszcza jeśli masz szerokie stopy. Jeśli masz dłuższe nogi, może być również trudniej znaleźć high-top sneakers o odpowiedniej długości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klasyczne pióra nie wychodzą z mody
Klasyczne pióra nie wychodzą z mody
Od wielu lat ich popularność nie słabnie – pióra wieczne są jednym z najchętniej używanych narzędzi pisarskich. Łączą w sobie […]
Jakie cechy powinna posiadać dobra naklejka na samochód?
Jakie cechy powinna posiadać dobra naklejka na samochód?
Naklejki samochodowe to świetny sposób na wyrażenie siebie i swojej osobowości na drodze. Jednak jeśli nie wiesz, czego szukać w […]
Jak dobrać suknię ślubną do figury?
Jak dobrać suknię ślubną do figury?
Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Aby wyglądać na nim olśniewająco trzeba dobrać suknię ślubną tak, by była […]
Ostatnie wpisy