Wysokie czy niskie sneakersy – które są wygodniejsze?
Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wysokie czy niskie sneakersy – które są wygodniejsze?

Nie ma to jak komfort dobrej pary trampek. Pasują do wszystkiego, są łatwe do noszenia i, jeśli dobrze je wybierzesz, mogą być również stylowe. Ale co musisz wziąć pod uwagę kupując nową parę?

Pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć jest to, jak wysokie lub niskie powinny być Twoje trampki. Buty high-top mają wyższą wysokość w kostce, podczas gdy low-topy mają niższą wysokość w kostce. Te pierwsze zawsze kojarzyły się ze sportem, ale obecnie marki modowe oferują je także do noszenia na co dzień. Oba rodzaje znajdziesz na stronie https://sportgrand.pl/buty-meskie-na-codzien.

Zalety niskich trampek

Zalety niskich trampek są takie, że są wygodniejsze, zwłaszcza dla osób, które mają dłuższe nogi. Wadą jest to, że mogą wyglądać nieco bardziej swobodnie w porównaniu z trampkami high-top. Na przykład, jeśli chcesz nosić swoje trampki z garniturem, low-topy prawdopodobnie nie są właściwym wyborem.

Możesz je nosić z dżinsami, szortami lub spodniami dresowymi. Możesz je również nosić z parą spodni i koszulą. Jeśli jednak chcesz wyglądać bardziej formalnie, to trampki high-top są prawdopodobnie lepszą opcją.

Zalety wysokich sneakersów

Trampki high-top są bardziej stylowe niż low-topy. Wyglądają również bardziej komfortowo i swobodnie, dlatego są często wybierane przez osoby, które chcą nosić swoje trampki z dżinsami lub swobodnym strojem.

Wadą trampek high-top jest to, że czasami mogą czuć się nieco ciasno na stopach, zwłaszcza jeśli masz szerokie stopy. Jeśli masz dłuższe nogi, może być również trudniej znaleźć high-top sneakers o odpowiedniej długości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klasyczne lampy do przedpokoju – jaki model wybrać?
Klasyczne lampy do przedpokoju – jaki model wybrać?
Ilość światła, rodzaj czy barwa żarówki ma znaczenie przy organizowaniu przestrzeni w przedpokoju. To pomieszczenie, które wita gości, ale też […]
Wyjeżdżasz na windsurfing? Sprawdź, co musisz mieć
Wyjeżdżasz na windsurfing? Sprawdź, co musisz mieć
Trenowanie w pewnych sportach wodnych, jak windsurfing, to coś niesamowitego. Wnioski takie wysuwają zarówno osoby młode, jak i dorosłe. Mogły […]
Jak dobrać odpowiednie śruby do urządzeń przemysłowych?
Jak dobrać odpowiednie śruby do urządzeń przemysłowych?
Kluczowym elementem prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych, jest niezawodność pracy urządzeń. Nieprawidłowe działanie choćby najmniejszego elementu maszyny, może […]
Ostatnie wpisy