Jakie meble idealnie pasują do przedpokoju?
Mieszkanie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie meble idealnie pasują do przedpokoju?

Przedpokój jest trudnym pomieszczeniem do dekoracji. Często jest mały, więc nie chcesz niczego nieporęcznego, co zajmie miejsce. Przedpokój służy również jako twoje główne wejście do domu, więc ważne jest, aby wyglądał dobrze.

Oto kilka mebli, które pomogą:

Komoda

Komoda to świetna opcja do przedpokoju. Możesz ją postawić przy jednej ścianie, a będzie służyć jako atrakcyjna przestrzeń do przechowywania. Górna część komody może być również wykorzystana do wyświetlania zdjęć lub innych elementów wystroju. Komoda do przedpokoju jest dobrą opcją dla małych przestrzeni. Można je znaleźć w wielu różnych stylach, w tym współczesnych i tradycyjnych.

Stolik konsolowy

To świetny sposób, aby dodać trochę stylu do swojego przedpokoju, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Stolik konsolowy to kredens ze szklanym blatem, który siedzi na wysokości talii i często ma pod nim szuflady. Zazwyczaj są one dość wysokie, ale w razie potrzeby można je skrócić, umieszczając na nich mniejsze akcesoria, takie jak wazony czy świeczniki.

Wysoki stojak na rośliny

Rośliny są zawsze atrakcyjne w każdym pomieszczeniu w domu, ale wyglądają szczególnie dobrze w korytarzach, ponieważ rozbijają przestrzeń i dodają koloru i życia do inaczej nijakiego obszaru. Możesz znaleźć wysokie stojaki na rośliny na Amazon lub nawet Ikea, jeśli chcesz coś taniego, ale funkcjonalnego.

Wieszak na płaszcze lub wieszak

Ten mebel jest świetny do przechowywania płaszczy i toreb w jednym miejscu, gdy ludzie przychodzą, lub do wieszania kurtek w deszczowe dni, więc nie musisz ich moczyć, gdy otwierasz drzwi. Jeśli nie ma miejsca na wieszak na płaszcze, można również uzyskać stojak na buty lub półkę, aby utrzymać rzeczy zorganizowane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Minimalizm w wystroju wnętrz – jak go osiągnąć?
Minimalizm w wystroju wnętrz – jak go osiągnąć?
Styl minimalistyczny staje się coraz bardziej popularny. Jego estetyka oraz surowy klimat urzeka wiele osób. Na co warto postawić jeśli […]
Jak wygląda leczenie kanałowe i kiedy jest ono nieuniknione?
Jak wygląda leczenie kanałowe i kiedy jest ono nieuniknione?
Leczenie kanałowe, czyli endodontyczne bardzo często jest jedynym ratunkiem na to, aby uratować chorego zęba. Mimo, iż jest to dość […]
Plafony, czym różnią się od lamp o tradycyjnych kształtach?
Plafony, czym różnią się od lamp o tradycyjnych kształtach?
Jednym z istotnych elementów decydujących o wystroju oraz funkcjonalności każdego pomieszczenia domowego jest oświetlenie. To od niego w ogromnej mierze […]
Ostatnie wpisy