Jak dobrać fryzurę do swojego kształtu twarzy?
Life & Style
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak dobrać fryzurę do swojego kształtu twarzy?

Przed wyborem fryzury warto poznać swój kształt twarzy. Najlepiej zrobić to patrząc na siebie w lustrze i obserwując jak Twoje rysy pasują do siebie. Istnieje pięć podstawowych kształtów twarzy: owalny, okrągły, kwadratowy, w kształcie serca i trójkątny.

Owalny kształt twarzy

Owalny kształt twarzy jest uważany za ideał piękna, ponieważ jest najbardziej symetryczny. Podbródek znajduje się niemal dokładnie w jednej linii z resztą twarzy, a czoło, kości policzkowe i szczęka są proporcjonalnej wielkości. Ten kształt twarzy dobrze współgra z wieloma różnymi fryzurami – od krótkich po długie włosy, a nawet loki i fale sprawdzą się w Twoim przypadku!

Okrągły kształt twarzy

Okrągły kształt twarzy jest podobny do owalu, z tym że jest bardziej okrągły lub jajowaty niż wydłużony. Oznacza to, że będziesz miała pełne policzki i mniejsze czoło niż osoba o owalnej twarzy. Długi bob pomoże zrównoważyć Twoje proporcje, sprawiając, że Twoje czoło będzie wydawało się dłuższe niż jest w rzeczywistości!

Kwadratowy kształt twarzy

Twarz kwadratowa ma szerokie ramiona i mocne kości policzkowe, które sprawiają, że wydaje się bardziej prostokątna niż inne kształty. Tępe cięcie po obu stronach pomoże złagodzić te ostre linie, zachowując przy tym równowagę! Nie zapominaj o grzywce – to właśnie ona jest najważniejszym elementem fryzury.

Jeśli chcesz zmienić swoją obecną fryzurę, to koniecznie zapoznaj się z ofertą na witrynie internetowej: https://czesanka.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dostosować dom do swoich potrzeb?
Jak dostosować dom do swoich potrzeb?
System inteligentnego domu to innowacyjna technologia, która znacznie ułatwia życie i czyni je bardziej luksusowym. Otwiera przed mieszkańcami wiele możliwości, […]
Jak się modlić będąc w podróży?
Jak się modlić będąc w podróży?
Podróż – niezależnie od środka lokomocji – to wyjątkowy czas oderwania od codzienności. Chociaż różne są cele poszczególnych wypraw, żadna […]
Rolety do okien dachowych – jakie wybrać?
Rolety do okien dachowych – jakie wybrać?
Okna dachowe to nieodłączny element pokojów na poddaszach. Zapewniają dobre oświetlenie pomieszczeń i wyglądają bardzo dekoracyjnie, zwłaszcza jeśli zadba się […]
Ostatnie wpisy